Інтервенція – мотивація на лікування

Інтервенція – мотивація на лікування

Спроба вилікувати алкоголіка чи наркомана від залежності, найчастіше негативно впливає на його особисті стосунки з близькими людьми. Ці люди перетворюються для залежного на противників, а в деяких випадках навіть ворогів. Відчувши на собі серйозний опір, багато хто здається, просто заплющує очі на проблему, залишаючи близького віч-на-віч із згубною проблемою, відбувається деградація особистості, яка, рано чи пізно, закінчується смертю.

Якщо ви відчуваєте, що не можете впоратися з ситуацією, якщо близька людина стала приносити лише прикрощі — згадайте, якою вона була до того, як потрапила у залежність! Не опускайте руки – ви зможете повернути його до нормального повноцінного життя!

На щастя, сучасна медицина здатна лікувати навіть найскладніші і занедбані залежності, повертаючи до нормального життя навіть тих людей, чиє життя здавалося безнадійно втраченим.

Професійна допомога у лікуванні залежних

Фахівці центру психологічної допомоги «Rehab» – це досвідчені висококваліфіковані психологи. Вони виїжджають на виклик і завдяки проведенню терапії переконання, у 90% випадків отримують згоду залежного на добровільне лікування та відновлення у стаціонарі.

Ця методика дає можливість мотивувати хворого на усвідомлену відмову від алкоголю та наркотиків, навіть у найпроблемніших випадках.

Вже в стаціонарі наркологічної клініки лікарі продовжують працювати над підтримкою та посиленням сформованої мотивації до відмови вживати наркотичні речовини та алкоголь. Крім пацієнта, психологічну допомогу можуть отримати його близькі.

Консультація Нарколога

Інтервенція – мотивація на лікування

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Для цього у нас передбачені індивідуальні та групові заняття, що дозволяють оцінити та переосмислити те, що відбувається в житті, зберігати холоднокровне мислення та навчитися спілкуванню з близьким так, щоб не допустити його повернення на згубну стежку.

Ви маєте можливість відвідувати щотижневі семінари, які проводяться нашими фахівцями для близьких залежних людей, тут ви отримаєте розгорнуту консультацію щодо вашої проблеми та оптимальні варіанти її вирішення.

Завдяки високій кваліфікації фахівців та рокам успішної роботи, ми підібрали оптимальну методику переконання, яка дозволила повернути до нормального життя не одну сотню пацієнтів. 

Хоча від бажання пацієнта співпрацювати з лікарями залежить багато що, але, якщо залежний категорично відмовляється – не потрібно втрачати дорогоцінний час, а варто вживати адекватних заходів, що дозволяють вилікувати пацієнта. Адже найчастіше йде не на роки та місяці, а на дні та години.

Фахівці центру успішно працюють з усіма, навіть найскладнішими пацієнтами, які не усвідомлюють проблему та не бажають лікуватися.

Завітайте до центру психологічної допомоги «Rehab» або проконсультуйтеся зі спеціалістами по телефону — допоможіть своїй близькій людині позбутися залежності і повернутися до нормального життя!

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети