Лікувально-діагностична програма

Лікувально-діагностична програма

Навігація за статтею

Алкоголізм є серйозною проблемою, що провокує фізіологічне руйнування органів та систем організму, а також деструктивно впливає на психоемоційний стан людини. Згодом, у житті алкоголіка залишається лише одна мета – знайти і вжити чергову дозу спиртного, і самостійно протистояти цій згубній тенденції, без допомоги близьких людей, така людина не в змозі.

Лікувально-діагностична програма, що проводиться в центрі психологічної допомоги «Rehab» спрямована на комплексну детоксикацію (очищення від шкідливих речовин) організму з подальшим відновленням ключових функцій, усунення патологічної тяги до спиртних напоїв, а також формуванням стійкої індивідуальної мотивації пацієнта до подальшого лікування, шляхом проходження лікувально-діагностичної програми, розробленої з урахуванням фізіологічних та психологічних особливостей залежного.

Консультація Нарколога

Лікувально-діагностична програма

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Основні етапи лікувально-діагностичної програми

ЛД програма складається з 5 послідовних етапів, після проходження яких пацієнт здатний повністю позбутися своєї залежності, відновити нормальну функцію органів і систем, а також повернутися до нормального здорового способу життя:

 1. Детоксикація – проводиться за показаннями первинного обстеження, передбачає застосування комплексу процедур та медичних препаратів, які забезпечують повне виведення шкідливих речовин із організму. У період детоксикації лікарі наркологічної клініки застосовують різні терапевтичні процедури, у тому числі: метаболічну та інфузійну. Також можуть застосовуватися антиоксиданти, ноотропи, гепатопротектори, нормотиміки, вегетостабілізатори та інші речовини, орієнтовані на стабілізацію фізіологічного та психологічного стану хворого.
 1. Відновлення нормальної роботи всіх функцій та систем – передбачає проведення різних процедур, що дозволяють стабілізувати та відновити нормальну функцію органів та систем організму. В результаті покращується загальний стан організму. На даному етапі програми передбачено проведення таких процедур як: УФОК, біологічний зворотній зв’язок (БОС), дієтотерапія, орієнтована на забезпечення організму необхідними амінокислотами, Alpha Oxy Spa Narcology (СПА-капсула) та ВЛОК.
 1. Створення сталої мотивації для позбавлення залежності – передбачає проведення низки психотерапевтичних процедур із залученням профільних фахівців. У процесі формування та зміцнення стійкої мотивації до лікування, проводяться індивідуальні консультації з психологом та психотерапевтом, де до хворого доноситься необхідна інформація у переконливому ключі.
 2. Комплексна діагностика організму – необхідна для оцінки поточного фізіологічного та психологічного стану пацієнта, що дозволяє визначити першопричину розвитку захворювання, для подальшої розробки курсу лікування з урахуванням усіх факторів. Включає проведення ультразвукової діагностики внутрішніх органів, ДНК-тест, клінічні аналізи, діагностику серцево-судинної системи та консультації з профільними фахівцями.
 3. Розробка персонального курсу лікування та реабілітації пацієнта – згідно з результатами проведеного обстеження, збирається консиліум, де лікарі визначають оптимальну схему лікувально-реабілітаційних заходів, з урахуванням типу порушень нейромедіанного обміну, фізіології організму та рівня мотивації пацієнта.
Лікувально-діагностична програма

Почніть Лікування Сьогодні

Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

Статті з блогу

Підписуйтесь на нас

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети