Детоксикація організму від алкоголю

Детоксикація організму від алкоголю

Навігація за статтею

Детоксикація – це комплексна процедура, що дозволяє вивести залишки алкоголю та токсичні продукти його розпаду. Після детоксикації пацієнт отримує суттєве полегшення або повне усунення симптомів абстинентного синдрому, відбувається нормалізація функції систем та внутрішніх органів, а також відновлюються ключові макро та мікроелементи, вітаміни, амінокислоти, втрачені організмом у період запою.

Процедура є основою для продовження ефективного  лікування від алкогольної залежності.. У наркологічній клініці «МЕДЛЮКС», вона проводиться лише досвідченими висококваліфікованими лікарями-наркологами, із застосуванням якісних препаратів та кращого медичного обладнання – це гарантує для пацієнта повну відсутність больових відчуттів та швидке усунення болісного абстинентного синдрому.

Показання до детоксикації організму від алкоголю

У разі тривалого неконтрольованого вживання спиртних напоїв розвивається гостра інтоксикація організму, найсильнішому удару зазнають внутрішні органи та системи: печінка, нирки, м’язи, клітини головного мозку тощо.

Після проведення комплексу заходів в умовах стаціонару клініки припиняється негативний вплив етанолу та продуктів його розпаду. Препарати, що вводяться, сприяють зв’язуванню, розщепленню та видаленню з організму шкідливих речовин, пацієнт швидко відчуває позитивний ефект – вже через 4-8 годин (залежно від стану організму на момент початку процедури).

Консультація Нарколога

Детоксикація організму від алкоголю

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Які препарати застосовуються при алкогольній детоксикації

Під час процедури використовується ряд препаратів, що забезпечують комплексний позитивний вплив на органи та системи організму:
 • Сорбенти – сприяють зв’язуванню та видаленню з організму токсинів;
 • Сольові розчини – допомагають відновити баланс електролітів;
 • Вітамінно-мінеральні комплекси – усувають дефіцит корисних речовин, що виникає в процесі вживання алкоголю;
 • Гепатопротектори – забезпечують захист печінки під час процедури;
 • Седативні – нормалізують роботу нервової системи та знижують симптоми абстинентного синдрому.

Переваги детоксикації у стаціонарі клініки

Проведення процедури детоксикації в умовах стаціонару нашої клініки дозволяє лікарям забезпечити комплексний контроль за станом пацієнта, своєчасно вносити коригування в схему лікування, а також вживати екстрених заходів. У разі потреби наші фахівці виїжджають за адресою пацієнта та здійснюють його доставку до клініки на спеціальних обладнаних санітарних машинах.

Для високого комфорту пацієнтів під час виконання детоксикації нами надаються сучасні комфортні палати, збалансоване харчування та цілодобове спостереження профільних фахівців.

Процедура здійснюється у кілька основних етапів:

 • Комплексна діагностика, що дозволяє оцінити реальний фізіологічний та психологічний стан організму;
 • Професійна консультація лікаря-нарколога;
 • Проведення низки клінічних аналізів, а також електрокардіограми;
 • Збирається консиліум лікарів, з урахуванням отриманих даних розробляється індивідуальна схема лікування пацієнта, зокрема, курсу реабілітації;
 • Відновлювальний блок – включає для спеціальних терапевтичних методів, спрямованих на відновлення функцій органів та систем організму.

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети