Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму

Навігація за статтею

Більшість людей, які зіткнулися з проблемою алкогольної залежності, чули про можливість кодування. Даний спосіб є одним із найпоширеніших. Але варто розуміти, що кодування може демонструвати високу ефективність лише разом із комплексним лікуванням, яке передбачає проведення низки лікувальних, відновлювальних та реабілітаційних заходів.

За своєю суттю, кодування належить до «заборонних методик». Воно характеризується викликом у пацієнта відчуття небезпеки та страху за власне життя перед вживанням чергової дози алкоголю. Без комплексної реабілітації закодованого, у хворих зберігається потяг до вживання, а також не зникають психологічні проблеми. Як правило, саме психологічні проблеми провокують надмірне вживання спиртного, що переростає у згубну залежність.

Методи кодування від алкоголю

Одним з найефективніших способів кодування є проведення психотерапевтичної методики Довженка, що включає в себе спеціалізовані мотиваційні лекції в комплексі зі стресотерапією. Завдяки стресотерапії пацієнт переживає різко негативні емоції, пов’язані з вживанням спиртових напоїв – це провокує різко негативне ставлення до алкоголю, що дозволяє створити надійний аргумент для позбавлення від згубної звички.

Комплексне  лікування алкогольної залежності, крім психотерапії, передбачає використання спеціальних препаратів, здатних впливати на перебіг обміну речовин в організмі, викликаючи гостру реакцію при взаємодії з етанолом. Закодований пацієнт, при вживанні алкоголю, відчуває почуття найсильнішого отруєння, що переростає в почуття смерті, що наближається. Також, препарат може викликати такі симптоми як: утруднене дихання,тахікардію, нудоту, блювоту, судоми, головний біль, озноб і т.д.

Консультація Нарколога

Кодування від алкоголізму

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

До найпопулярніших препаратів для кодування від алкоголізму відносять:
 • «Торпедо» – традиційне рішення. Препарат вводиться в організм хворого через внутрішньовенний укол;
 • «Еспераль» – представлений у вигляді таблеток та внутрішньом’язових імплантатів, забезпечує тривалу дію.
У деяких випадках, пов’язаних із підвищеним ризиком для здоров’я та життя пацієнта, препарати можуть замінюватись на плацебо.

Закодуватись від алкоголізму – що потрібно знати перед процедурою

Вирішивши пройти кодування від алкоголізму варто розуміти, що сама процедура є лише етапом до повного одужання, самостійно вона нездатна забезпечити позитивний результат – необхідно комплексне застосування, разом із лікувально-реабілітаційними заходами, орієнтованими на усунення деструктивних поведінкових факторів та створення правильного здорового мислення.

Процедура проводиться з єдиною метою – збереження вимушеної тверезості на період психотерапевтичних процедур, до моменту повного усвідомлення всієї згубності наявної проблеми та розвитку сталої огиди до алкогольних напоїв.

Вартість кодування може змінюватись, залежно від різних факторів: індивідуальних побажань пацієнта, використовуваних препаратів, фізіологічних особливостей організму, поточного стану хворого тощо.

Потребуєте вирішення проблеми алкогольної залежності, або з нею зіткнувся ваш близький? Зверніться до центру психологічної допомоги «Rehab», і ми забезпечимо професійне лікування, яке повертає алкоголіка до нормального здорового життя!

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети