Детоксикація від наркотиків

Детоксикація від наркотиків

Навігація за статтею

Однією з головних проблем в лікуванні наркоманії є агресивний вплив наркотичних засобів на організм людини. Звикання до наркотиків провокує нестерпні фізичні страждання, які виявляються при відмові вживання. З кожним днем ​​потреба в наркотиках зростає доти, доки організм наркомана не починає відчувати гостру потребу в прийомі чергової дози, вже через кілька годин після останнього вживання.

Детоксикація наркозалежних дозволяє швидко та ефективно усунути абстинентний синдром (ломку), полегшуючи або повністю усуваючи фізіологічні муки у процесі виведення залишків наркотичних засобів та продуктів їх розпаду з організму, з подальшою відмовою від вживання.

Необхідність детоксикації для наркозалежних – основна мета

Медична детоксикація наркомана є серйозним стимулом для залежного усунути свою згубну проблему, адже для більшості наркоманів, які усвідомлюють свою залежність, саме абстинентний синдром, що супроводжується найсильнішими фізичними муками, є головною перепоною для лікування.

Основною метою детоксикації наркозалежних є видалення залишків наркотиків та їх похідних, ослаблення або усунення абстинентного синдрому з подальшим проведенням консультацій професійними психологами, що мотивують пацієнта на проведення наступних етапів стаціонарного та амбулаторного лікування наркозалежності.

Консультація Нарколога

Детоксикація від наркотиків

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Показання та протипоказання до детоксикації

Як і будь-яка інша медична процедура, детоксикація наркоманів має свої показання та протипоказання, яких необхідно суворо дотримуватися, інакше можна отримати недостатній або зворотний ефект. Саме з цієї причини проводити детоксикацію необхідно в умовах стаціонару клініки під пильним наглядом висококваліфікованих лікарів, здатних у будь-який момент провести корекцію процедури.

Детоксикація наркозалежних проводиться при:

 • Наявність страху у залежного перед «ломками», через самостійне припинення вживання наркотичних засобів;
 • Необхідність швидкого та повноцінного очищення організму від залишків наркотиків, а також продуктів їх розпаду, з подальшим відновленням фізіологічних функцій систем та органів;
 • За наявності залежності від хімічних речовин;
 • При вираженому абстинентному синдромі з яскравими соматичними проявами.

Маніпуляція не рекомендується за наявності: серцево-судинних проблем, вагітності, ураження печінки та нирок, а також супутніх психіатричних діагнозів.

Зворотний дзвінок

  Програма детоксикації у наркологічній клініці

  Найефективнішим способом проведення детоксикації наркомана є УШОД (ультрашвидка опіоїдна детоксикація). Вона проводиться при зануренні пацієнта в наркоз і займає не більше доби, під час яких пацієнт перебуває у медикаментозному сні – він не відчуває нестерпних фізичних страждань. За цей час проводиться комплексне очищення організму, видаляються залишки наркотиків та їх похідних, що дозволяє лікарям перейти до подальшого лікування та реабілітації пацієнта.

  Крім традиційних медикаментозних схем, при детоксикації наркомана, можуть використовуватися апаратні методи, спрямовані на вирішення цілого ряду завдань, у тому числі: загальне відновлення фізіологічних та психологічних функцій організму, нормалізацію сну та швидке виведення токсинів.

  Залишились питання? Зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом і отримайте розгорнуту консультацію!

  Детоксикація від наркотиків

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети