Лікування від куріння трави

Лікування від куріння трави

Навігація за статтею

Більшість людей, які вживають траву, вважають, що ця пристрасть не є проблемою. На їхню думку, залежність від «легких» наркотиків не є настільки сильною, порівняно з іншими – «можна кинути будь-якої миті»! Така думка не відображає реальної картини, трава не тільки викликає звикання, але і є одним з найпоширеніших каталізаторів, які спонукають людину перейти на сильніші наркотики, що активно руйнують фізіологічне та психологічне здоров’я.

Виявивши проблему у близького, необхідно негайно звертатися до кваліфікованих лікарів-наркологів, здатних об’єктивно оцінити рівень проблеми та призначити відповідне лікування від трави, адже більшість людей не може самостійно кинути курити траву та повернутися до нормального життя без наркотиків.

Консультація Нарколога

Лікування від куріння трави

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Лікування залежності від трави

Питання про те, як кинути палити траву часто цікавить не самих наркоманів, а їхніх родичів, які усвідомлюють всю згубність проблеми та наполягають на своєчасному лікуванні. Основною проблемою в процесі лікування від трави є те, що пацієнт вважає свою залежність не проблемою, а звичайними пустощами. Тому, основний акцент лікарів робиться на роботу професійного психолога.

Процес лікування залежності від трави в умовах наркологічної клініки передбачає комплексний підхід, що включає три основні етапи:

 • Комплексну діагностику організму наркозалежного, що дозволяє визначити точні причини стану, виявити який наркотик вживав пацієнт, а також складність його залежності;
 • Детоксикацію від наркотиків – виведення з організму залишків наркотичних засобів, а також продуктів їхнього розпаду, що завдають шкоди внутрішнім органам;
 • Відновлення фізіологічно нормальних функцій внутрішніх органів та обміну речовин, а також відновлення природного психоемоційного стану пацієнта..

Ознаки куріння трави

Вживання трави, як і будь-яких інших наркотичних речовин, викликає ряд специфічних симптомів, за якими можна досить точно визначити, чи приймає людина наркотики і чи необхідно їй лікування від трави.

До традиційних ознак можна віднести: підвищена дратівливість, різкі перепади настрою, безпричинний сміх або ступор, асоціальна поведінка, агресія, погіршення сну, безсоння, підвищення апетиту (різке збільшення бажання щось з’їсти відразу після куріння), потреба повторно вживати наркотик, навіть поза оточенням компанії однодумців, байдужість до всього, що відбувається, моральні та інші форми психологічного дискомфорту.

У підлітків, які часто вживають траву, може спостерігатися різке зниження рівня інтелекту – колись прості питання, їм здаються складними, вони намагаються уникнути відповідей або просто не розуміють, що від них вимагається.

Зворотний дзвінок

  Що робити, якщо Ваш близький курить травку

  При виявленні проблеми у свого близького не потрібно безкомпромісно нав’язувати лікування залежності від трави – такі люди морально не готові до цього кроку, вони не усвідомлюють свою проблему або вважають її несерйозною.

  Необхідно поговорити з людиною у спокійній обстановці або залучити висококваліфікованих психологів, які зможуть достукатися до залежного, пояснити всю проблематику куріння наркотиків, а також викликати в нього мотивацію лікування від згубної проблеми.

  Метод та вартість лікування залежності від трави у центрі психологічної допомоги «Rehab» визначає лікар-нарколог лише після попередньої діагностики пацієнта!

  Лікування від куріння трави

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети