Лікування від метадону

Лікування від метадону

Навігація за статтею

Метадонова залежність – це одна з найпоширеніших наркологічних проблем в Україні, яка щорічно призводить до руйнування тисяч сімей та численних болісних смертей. Проблема не просто руйнує відносини між близькими людьми, вона викликає найсильніші фізичні муки, відбувається всебічна деградація особистості, люди не можуть вести звичне життя у соціальному середовищі, їхня свідомість повністю змінюється.

Метадон належить до групи синтетичних наркотичних засобів і застосовується у замісній терапії, що забезпечує відмову від героїну з переходом на метадон. Сьогодні існують ефективні програми лікування від метадону, що дозволяють за невеликий термін позбавитися згубної пристрасті. Лікування метадонової залежності повинні проводити тільки висококваліфіковані лікарі-наркологи, здатні забезпечити індивідуальний підхід до пацієнта з метою підвищення ефективності терапії.

Ознаки вживання метадону

Як і інші наркотичні речовини, метадон робить специфічний вплив на організм людини. За ознаками цього впливу, можна визначити, чи вживає людина наркотик і чи потрібно йому лікування метадону.

До основних ознак вживання метадону відносять: судоми м’язових тканин, асоціальна поведінка, ейфорія, галюцинації, головний біль, дезорієнтація у просторі (людина не може зрозуміти де вона знаходиться, не скоординовані рухи), порушення зорової функції, сухість у роті, тахікардія, агресивна поведінка і т.д.

Якщо ви виявили перераховані вище ознаки у близької вам людини – необхідно негайно звернутися до фахівців наркологічної клініки, вони проведуть необхідну діагностику і забезпечать адекватне лікування метадонової залежності.

Консультація Нарколога

Лікування від метадону

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Чим небезпечний метадон – наслідки вживання

Незважаючи на те, що лікування метадоном використовують у замісній терапії, синтетичний наркотик викликає низку згубних наслідків для організму. Він забезпечує схожу залежність із героїном. При цьому метадонова ломка може тривати протягом 3-4 тижнів – наркоман відчуває гострі фізіологічні страждання та шукає будь-які способи вживати чергову дозу.

На відміну від героїну, поріг передозування метадоном значно нижчий, що спричиняє додаткові ризики загибелі залежного. За відсутності своєчасного лікування метадонової залежності, відбувається швидке руйнування клітин печінки, порушується нормальне засвоювання вітамінів в організмі, вимивається кальцій з кісток, порушується функція кровотворення червоним кістковим мозком, порушується нормальний психічний стан, мислення, а також є високий ризик імпотенції для чоловіків – 60% випадків, припинення місячних у жінок – 75% випадків.

Лікування від метадонової залежності у Києві

Зворотний дзвінок

  Центр психологічної допомоги «Rehab» проводить лікування наркоманів від метадонової залежності у Києві за доступною ціною. У нас працюють висококваліфіковані лікарі, які мають успішний практичний досвід лікування від метадону будь-якої складності. У процесі використовуються сучасні методики, що встигли довести свою високу ефективність на практиці. Процедури проводяться у сучасних обладнаних приміщеннях, у комфортних для пацієнта умовах, що сприяє як фізіологічному, так і психологічному відновленню організму.

  Підозрюєте близького у вживанні, хочете, щоб він пройшов діагностику та лікування від метадону, яке поверне його до нормального життя? У «Rehab» будуть раді допомогти у вирішенні цієї проблеми!

  Лікування від метадону

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети