Лікування залежності від солі

Лікування залежності від солі

Навігація за статтею

Залежність від солей – це досить новий різновид наркоманії, що веде до дуже тяжких наслідків. Проблема поширена серед молоді та планомірно збільшує свій середній вік: руйнуються сім’ї, відбувається дуже швидка деградація особистості сольового наркомана, порушується його психологічний та фізіологічний стан, що може призвести до плачевних наслідків, аж до смертельного результату.

На щастя, сьогодні існують прогресивні програми лікування сольових залежностей, які довели свою ефективність практично. Тому дуже важливо своєчасно пройти лікування від солей у кваліфікованих наркологів, здатних забезпечити виконання діагностичних та лікувально-відновлювальних програм, повернути згасаючого наркомана до нормального повноцінного життя, де є радість без наркотиків.

Консультація Нарколога

Лікування залежності від солі

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Що таке наркотик сіль і чому він особливо небезпечний

Сіллю називають дешевий синтетичний психостимулятор, що впливає на організм схожий з кокаїном і амфетаміном. Він належить до одного з найнебезпечніших наркотичних засобів – стійка сольова залежність з’являється після кількох вживань (зазвичай 1 або 2 рази). Сольові наркомани не в змозі самостійно позбутися проблеми, що веде до її подальшого посилення.

Хімічний склад солей дуже токсичний і може спричиняти гостру алергічну реакцію організму. У наркомана з’являється розмита свідомість, він вже не в змозі відрізнити те, що реально відбувається від уявного. Солі провокують дуже сильний деструктивний вплив як на психологічний, так і на фізіологічний стан організму, уражаються внутрішні органи, а люди часто закінчують суїцидом, вистрибнувши з вікна або балкона. При тривалому вживанні, без своєчасного лікування, наслідки стають незворотними – сольовий наркоман може померти.

Як розпізнати «сольового наркомана» – ознаки вживання

Найчастіше сольові наркомани намагаються приховати факт вживання від своїх близьких. Навіть у разі викриття – вони не визнають своєї проблеми і не бачать у систематичному вживанні небезпеки. Якщо у вас з’явилися підозри і ви хочете дізнатися, чи є сольова залежність у вашого близького, зверніть увагу на такі ознаки вживання: спостерігаються зміни в психологічному стані людини, у неї розширені зіниці, присутній «дикий» погляд, може спостерігатися тремор нижньої щелепи, дефекти мови (невиразні, безглузді розмови, спроби донести до співрозмовника незрозумілу нелогічну інформацію), блідість шкіри, безсоння, формує неконтрольовані гримаси.

Зворотний дзвінок

  Після того як наркотична дія послабшала, сольові наркомани можуть втрачати апетит, за нетривалий період втрачають вагу (всього за тиждень втрата ваги може досягати 8-10 кілограмів і більше).

  Як проходить лікування сольової залежності

  Лікування від солей у наркологічній клініці проводиться комплексно, за умов стаціонару, із залученням висококваліфікованих фахівців. Одним із ключових етапів є психологічна підготовка хворого до терапії, він повинен усвідомлювати всю складність проблеми та бути максимально мотивованим для її вирішення – це дозволить прибрати бар’єри на психологічному та фізіологічному рівні, поступово відновивши нормальний психоемоційний стан.

  Сольова залежність заважає жити нормальним життям вам чи вашим близьким? Зверніться до центру психологічної допомоги «Rehab», і ми зробимо все, щоб позбавити вас мук!

  Лікування залежності від солі

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети