Наркологічна допомога

Наркологічна допомога

Навігація за статтею

Клінічні прояви наркотичної та алкогольної залежності є основною проблемою як для самих залежних, так і для фахівців, які усувають ці прояви. В останні роки проблема алко та наркозалежних стоїть особливо гостро, спостерігається підвищення кількості людей, які потребують своєчасної та адекватної наркологічної допомоги, здатної повернути хворого до нормального життя, де є звичайна людська радість, але немає місця наркотикам та зловживанню алкоголем.

Різноманітність, дешевизна, а також доступність спиртних напоїв і наркотичних засобів, стимулює зростання дитячого алкоголізму, виникають нові, складніші форми залежностей, що завдають істотної або непоправної шкоди здоров’ю.

Допомога наркозалежним у клініці

Допомога наркозалежним у клініці та реабілітаційному центрі – це цілий комплекс заходів медикаментозного та психологічного характеру, спрямованих на усунення фізіологічної та психологічної залежності від наркотичних засобів та алкоголю, а також усунення набутих проблем, спричинених вживанням спиртного та наркотиків.

У процесі допомоги наркозалежним особлива увага приділяється індивідуальним психологічним та фізіологічним особливостям пацієнта. По-справжньому ефективну наркологічну допомогу від фахівців можуть отримати лише зацікавлені пацієнти, які бажають подолати недугу та повернутися до нормального життя. Саме тому з пацієнтом працює професійний психолог, який пояснює всю згубність алкоголізму та наркоманії – на цьому етапі відбувається мотивація залежного для якнайшвидшого успішного одужання.

Консультація Нарколога

Наркологічна допомога

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Основна мета наркологічної допомоги

Основною метою професійної допомоги наркозалежним є моніторинг та медикаментозний вплив на організм пацієнта, коли отруєння наркотиками або алкоголем набуває критичного характеру. Допомога наркозалежному може надаватися як у стінах наркологічної клініки, так і з виїздом за адресою пацієнта.

Дуже важливо, щоб необхідні лікарські послуги були надані ще до того, як в організмі накопичилася критичну кількість отруйних речовин. Тому при виявленні ознак алкогольного або наркотичного отруєння необхідно негайно звертатися до лікарів.

Необхідність отримання наркологічної допомоги обумовлена ​​такими причинами:

 • Судомні напади (судомний синдром);
 • Коронарний синдром, який виявляє ішемічну хворобу серця з високим ризиком гострого інфаркту міокарда з подальшим розвитком інфаркту церебрального типу;
 • Гострий психостимуляторний чи алкогольний психоз;;
 • Миготлива та пароксизмальна аритмія;
 • Пригнічення серцево-судинної та дихальної функції;
 • Гострі ішемічні атаки, а також інші негативні наслідки вживання алкоголю та наркотиків.

Зворотний дзвінок

  Наркологічна допомога у центрі «Rehab»

  Центр психологічної допомоги «Rehab» у Києві надає наркологічну допомогу алко та наркозалежним пацієнтам незалежно від складності проблеми.

  У нас створені сучасні комфортні умови для проведення лікування та реабілітації, наші фахівці – висококваліфіковані лікарі, які застосовують прогресивні методики та мають успішний досвід роботи зі складними пацієнтами. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного хворого.

  Потрібна наркологічна допомога від професійних лікарів? Зверніться до нашого центру психологічної допомоги будь-яким зручним для вас способом, і будьте впевнені, що вас не залишать наодинці з проблемою!

  Наркологічна допомога

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети