Підшивка від наркотиків

Підшивка від наркотиків

Навігація за статтею

Проблема наркоманії торкається сотень тисяч українських сімей, але справжнє горе можна відчути лише тоді, коли у власній родині близька людина стала залежною. За невеликий період часу наркоман повністю змінює свою психологію, а його головною і єдиною метою в житті стає пошук і вживання чергової дози.

На щастя, сучасна наркологія знає, як боротися з проблемою залежності на всіх стадіях її розвитку. Одним із найефективніших методів лікування наркоманії є підшивка від наркотиків, орієнтована на блокування опіоїдних рецепторів в організмі. Вибираючи оптимальну схему лікування, лікар повинен спиратися на результати аналізів, дані первинного огляду, анамнезу, а також індивідуальні фізіологічні та психологічні особливості конкретного пацієнта.

Суть наркоблокади – кодування від наркотиків

Наркоблокадою називають медикаментозне кодування від наркотичної залежності. Метод застосовується лише після попередньої детоксикації або ультрашвидкої детоксикації організму (УШОД), а також психологічної підготовки пацієнта, спрямованої на усвідомлення всієї згубності наявної проблеми та створення стійкої мотивації до проходження всіх етапів подальшого лікування та реабілітації.

Як правило, основним препаратом кодування є налтрексон – процедура відповідає суворим медичним вимогам і забезпечує тривалий результат. У процесі, підготовлений фахівець «зашиває» препарат у важкодоступну для хворого частину його тіла – це не дозволяє залежному, в критичні моменти, розрізати шов і витягнути капсулу з діючою речовиною.

Особливістю налтрексону є механізм його дії на опіоїдні рецептори. У разі потрапляння наркотику в організм препарат блокує рецептори – наркотична речовина не може забезпечити необхідний для наркомана ефект, сенс вживання втрачається, а також знижується потяг до прийому чергової дози.

Консультація Нарколога

Підшивка від наркотиків

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Підготовка та процес підшивки від наркотиків

Лікування наркоманії із застосуванням підшивки налтрексону, вимагає відповідального підходу фахівців та проводиться у декілька основних етапів:

 • Повна детоксикація організму від залишків наркотичних речовин, і навіть токсичних продуктів їх розпаду. Може проводитися традиційним способом або методом УШОД. Традиційна детоксикація від наркотиків  може займати до 2-х тижнів із супроводжується психологічними та фізичними стражданнями (ломкою), у той час як ультрашвидка детоксикація організму триває до 8 годин та мінімізує дискомфорт для хворого;
 • Попередня психологічна підготовка: психологи доносять до пацієнта всю тяжкість ситуації, проводять необхідні бесіди, а також створюють у хворого стійку мотивацію до проведення подальшого лікування та реабілітації;
 • Відновлюється нормальна функція внутрішніх органів та систем організму, у тому числі: водно-сольового та вітамінного балансу;
 • Кодування та підшивка від наркотиків із застосуванням препарату налтрексон проводиться в умовах стаціонару клініки;
 • Реабілітація пацієнта включає комплексну роботу психологів, індивідуальні бесіди, а також групові заняття з іншими залежними людьми і своїми близькими.

Зворотний дзвінок

  У вашій сім’ї трапилося лихо, хтось із близьких вживає наркотики? Хочете допомогти йому позбутися проблеми? Зверніться до спеціалістів наркологічної клініки «МЕДЛЮКС», і наші лікарі зроблять все можливе, щоб позбавити вашого близького від залежності!

  Підшивка від наркотиків

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети