Реабілітація наркозалежних амбулаторно

Реабілітація наркозалежних амбулаторно

Навігація за статтею

Наркозалежність – це фізіологічне та психологічне явище, яке може супроводжуватися безліччю особливостей, що виявляються на різних рівнях. Амбулаторне лікування наркоманії – це один із найважливіших етапів повного одужання, воно проводитися лише в тому випадку, якщо пацієнт має тверду індивідуальну мотивацію до подальшого відновлення, перегляду поглядів на життя та осмислення того, що життя може приносити радість без наркотиків.

Амбулаторна реабілітація наркоманів призначається людям, які вже пройшли стаціонарне лікування від наркотиків. Амбулаторна реабілітація наркоманів призначається людям, які вже пройшли стаціонарне лікування від наркотиків. Програма націлена на нормалізацію поведінки та свідомості, корекцію деструктивних рис характеру, що заважають пацієнту стати повноцінною особистістю у сучасному соціальному середовищі та досягати індивідуальних успіхів у житті.

Амбулаторне лікування наркоманії та її особливості

Основною перевагою амбулаторної реабілітації наркоманів є можливість проходження курсу поряд із повсякденними справами – це означає, що пацієнти не прив’язані до місця та графіку лікування – це відбувається у зручний для них час, дозволяючи облаштовувати власне життя, професійно розвиватись та будувати особисті взаємини з іншими людьми.

Після того, як у стаціонарі клініки залежного повернули у тверезий стан, виконали комплексну детоксикацію від наркотиків та позбавили від болісних фізіологічних страждань у вигляді так званої «ломки» – проводиться якісна психологічна робота від 3-х і більше місяців, що забезпечує стійку мотивацію на подальшу реабілітацію та повернення до нормальної здорового життя. Тільки після неї можна говорити про реабілітацію наркозалежного амбулаторно. Рішення про можливість амбулаторної реабілітації приймає лікар, грунтуючись на даних успішності попереднього лікування.

Консультація Нарколога

Реабілітація наркозалежних амбулаторно

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нідо чого не зобов’язує!

Як проходить амбулаторне лікування наркоманії

В рамках амбулаторної реабілітації наркозалежних у центрі психологічної допомоги «Rehab» забезпечується всебічна психологічна підтримка, спрямована на стійку мотивацію жити тверезим життям, а також сприяє максимально швидкому вирішенню складнощів, що виникають під час соціальної адаптації залежної людини.

Усі групові заняття проводяться у вечірній час за графіком – це дозволяє пацієнтові, не відриваючись від своїх щоденних справ, отримувати кваліфіковану допомогу від профільних спеціалістів. Пацієнт може самостійно призначати час особистих занять.

Спочатку амбулаторної реабілітації наркоманів, пацієнт знаходиться під постійним контролем лікарів, тому ймовірність зриву на початкових етапах істотно знижується – лікарі здатні помітити зміни в поведінці пацієнта і швидко змінити підхід до подальшого лікування.

Зворотний дзвінок

  Основні етапи відновлення

  Реабілітація наркозалежних амбулаторно передбачає три основні етапи:

  1. Відновлення нейромедіанного обміну шляхом проведення кінезіогенної та метаболічної терапії;
  2. Проведення психологічної роботи із пацієнтом. Основною метою є формування правильних розумових процесів та поведінки. Результат досягається за допомогою: групових занять з самодопомоги та самоаналізу, персональних консультацій професійного психолога, занять у спеціальних терапевтичних групах;
  3. Проведення роботи з родичами пацієнта, спрямованої на якнайшвидшу соціалізацію залежного, у тому числі: проведення лекцій, персональних консультацій та занять у мультисімейних групах.

  Залишилися питання щодо амбулаторної реабілітації? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом!

  Реабілітація наркозалежних амбулаторно

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети