Реабілітація наркозалежних у стаціонарі

Реабілітація наркозалежних у стаціонарі

Навігація за статтею

Незважаючи на успішне просування медицини з питань реабілітації наркоманів у стаціонарі, проблема наркоманії залишається однією з найгостріших як для України, так і для більшості країн світу. За наявності проблеми, найвірнішим рішенням є звернення до профільних фахівців, здатних забезпечити весь комплекс лікувально-відновлювальних заходів.

Реабілітація наркоманів у стаціонарі – це реальна можливість повернути близьку людину до нормального життя, де немає наркотиків, але є багато прекрасного: від близьких людей та психологічно комфортного соціального середовища до улюбленої професії, де можна реалізувати свій потенціал.

Програма реабілітації наркозалежних у стаціонарі

Центр психологічної допомоги «Rehab» проводить реабілітацію наркозалежних у стаціонарі. Послуга рекомендується пацієнтам, які пройшли попередню детоксикацію організму від наркотиків, лікування, а також відновлювальну програму. Реабілітація не передбачає використання медичних препаратів та спрямована на повну нормалізацію психоемоційного стану пацієнта.

Курс відновлення у стаціонарі сприяє планомірному балансуванню психоемоційного стану хворого, за рахунок збільшення індивідуальної мотивації. Пацієнти, після роботи з психологами стають мотивованими, спостерігається яскраво виражене негативне ставлення до подальшого вживання наркотичних засобів, а також прагнення відновлення нормального життя, у тому числі – активна соціалізація в умовах реального світу.

Консультація Нарколога

Реабілітація наркозалежних у стаціонарі

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Основні етапи реабілітації наркоманів у стаціонарі

Усі процедури проводяться із залученням низки висококваліфікованих лікарів – це дозволяє хворому сконцентруватися на процесі реабілітації та проходити відновлення у доброзичливому мотивуючому оточенні.

Першим етапом реабілітації наркозалежних у стаціонарі є природне відновлення нейромедіанного обміну шляхом проведення трьох типів терапій:

 • Дієтотерапія, що передбачає створення індивідуального раціону харчування з підвищеним вмістом незамінних амінокислот та макроелементів;
 • Метаболічна терапія, орієнтована відновлення фізіологічних функцій організму, шляхом прийому вітамінів, макроелементів і амінокислот;
 • Кінезіогенна терапія, що поєднує спеціальні психофізіологічні вправи, психологічну та дихальну техніку.

Зворотний дзвінок

  Другий етап передбачає виконання спеціалізованих психотерапевтичних заходів, що забезпечують формування правильних моделей мислення та поведінки у пацієнта:

  • Спеціальна програма «12 кроків»;
  • Бесіди з кваліфікованим психологом, які враховують індивідуальні особливості конкретного пацієнта;
  • Сімейна (участь членів сім’ї та близьких залежного) та тілесно-орієнтована психотерапія;
  • Заняття у групах з самоаналізу та самодопомоги.

  Що дає реабілітація – основні цілі програми

  Реабілітація наркоманів у стаціонарі наркологічного центру є абсолютно нешкідливою – вона не має протипоказань для пацієнта. Її основним завданням є психологічний вплив на наркозалежного, що спонукає останнього виробити різко негативне ставлення до наркотичних засобів, а також знайти власну мотивацію для відновлення і повернення до життя, в якій немає місця вживанню наркотиків.

  Бажаєте дізнатися більше інформації про реабілітацію наркозалежних у стаціонарі нашої клініки? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і вам обов’язково допоможуть!

  Реабілітація наркозалежних у стаціонарі

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети