Озонотерапія

Озонотерапія

Навігація за статтею
Озонотерапія

У професійній наркології застосовується ряд незалежних методів на організм, з метою відновлення фізичного і психічного здоров’я людини. Завдяки їх використанню лікарям вдається прискорити процес лікування та реабілітації, а хворим – повернутися до нормального здорового життя, де немає місця алкоголю та наркотикам.

Однією з найпоширеніших методик є озонотерапія, що демонструє високу ефективність на різних стадіях розвитку алкогольної та наркотичної залежності. Вона відноситься до немедикаментозних методів лікування і полягає у швидкому насиченні організму хворого на активну форму кисню – озон.

Особливості апаратної методики – озонотерапії

Використання озону в лікувальних цілях зумовлене унікальною властивістю активної форми кисню, що дозволяє руйнувати патогенні мікроорганізми, стимулювати імунну систему та регенерацію тканин, мобілізувати резерви та відновлювати нормальну фізіологію організму.

На основі стаціонару клініки «МЕДЛЮКС» використовується метод озонотерапії, що забезпечує вплив кисню та лікувальних ароматичних олій на організм пацієнта. В результаті, надається позитивний вплив на всі органи та системи організму, нормалізується фізичний та психічний стан пацієнта.
Методика є офіційною, затверджена МОЗ України та рекомендована для лікування хворих, які страждають від алкоголізму та наркоманії.

Консультація Нарколога

Озонотерапія

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Коли використовуються апаратні методики озонотерапії

Методики використовуються при лікуванні та під час реабілітації широкого спектра залежностей, у пацієнтів усіх статей та віку:

 • Для лікування психовегетативних розладів, нормалізації психоемоційного стану та відновлення нормального соціального життя пацієнта;
 • У передреабілітаційний період, під час прояву абстинентного синдрому (похмілля, ламання), для прискорення усунення болісних симптоматичних проявів;
 • Для скорочення термінів відновлення фізичного та психічного здоров’я хворих;
 • Методики озонотерапії використовують у період реабілітації. Вони дозволяють швидко та ефективно знизити патологічний потяг до психоактивних речовин при емоційних розладах. У післяреабілітаційний період озонотерапія може використовуватися для ефективної профілактики зривів та рецидивів.

З інших переваг застосування озонотерапії варто відзначити, що підвищення переносимості психоемоційних порушень, стабілізація та пролонгація терапевтичної ремісії, а також мінімізація дози анальгетиків, що приймається.

Рішення про необхідність застосування методу озонотерапії приймає тільки лікар-нарколог, спираючись на дані первинного огляду та результати аналізів.

Озонотерапія

Почніть Лікування Сьогодні

Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

Статті з блогу

Підписуйтесь на нас

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети