Прийом лікаря у клініці

Прийом лікаря у клініці

Навігація за статтею

Прийом лікаря в наркологічній клініці – це дуже важливий етап лікування залежності, що дозволяє спеціалісту особисто познайомитися з пацієнтом, провести попередній огляд, а також зібрати анамнез для підбору оптимальної схеми діагностичних, лікувальних та реабілітаційних заходів.

У результаті прийому призначаються лабораторні дослідження. Вони дозволяють визначити наявність проблеми, а також ступінь її розвитку. Особлива увага приділяється оцінці емоційного та фізичного стану хворого. Тільки після комплексного обстеження лікар призначає адекватну схему лікування, яка дозволить у мінімальний термін з максимальною ефективністю повернути залежного до нормального здорового способу життя.

Консультація Спеціаліста

Прийом лікаря у клініці

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Як проходить прийом лікаря у клініці

Після попереднього запису по телефону, e-mail або при особистому зверненні лікар приймає пацієнта у приймальні. У приміщенні приймальні є все необхідне діагностичне обладнання, а також створена атмосфера для комфортного спілкування між лікарем та хворим.

Дуже важливо, щоб на першому етапі знайомства, між хворим та лікарем «зав’язалися» довірчі стосунки. У цьому випадку лікар зможе переконливо пояснити всю тяжкість і згубність наявної проблеми, а пацієнт зрозуміти, що єдиним виходом є професійне лікування. Такий підхід дозволяє як отримати об’єктивну картину, а й створити стійку мотивацію хворого на лікування і реабілітації вже перших етапах звернення.

Ви чи ваш близький має проблему залежності? Чи розумієте, що вирішення проблеми необхідно довірити лише професіоналам? Запишіться на прийом до лікаря прямо зараз, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам!

Прийом лікаря у клініці

Почніть Лікування Сьогодні

Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

Статті з блогу

Підписуйтесь на нас

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети