Агресивна поведінка

0.0/5
Поділіться записом з іншими
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Агресивна поведінка
Агресія – за цим словом стійко закріпилося негативне значення, і відразу виникають асоціації бійок, конфліктів, скандалів та інше. Однак, на жаль пацифістів, агресія як у людини, так і в живій природі загалом не є атрибутом якогось зла, а є еволюційним механізмом, природною властивістю живого.

Тоді чому для нас, сучасних людей агресія та «і погано» це синоніми? Відповідь проста, з появою соціуму запити довкілля докорінно змінилися, а природа залишила нам всі властивості набуті в ході еволюції, яких, хоч раз були корисні людині у виживанні, на згадку, так би мовити про неоліт. Агресія якраз одна з них. Тут варто зауважити, що агресія у людей дещо відрізняється від усього живого – лише людям властива внутрішньовидова агресія як масове явище, в інших ссавців вона обмежена на інстинктивному рівні.

І так, хоча агресія та природна властивість живого, її контроль та придушення розумом обов’язкова умова знаходження у суспільстві. На щастя, більшість проявів агресії входить у сферу діяльності правоохоронних органів і не має відношення до психіатрії. Проте агресія це найчастіше і найнебезпечніше прояв низки психічних порушень, і вимагає надання допомоги лікарями, а чи не виховних чи каральних заходів.

Зворотний дзвінок

  Лікування агресії

  Будучи проявом хвороби, а не самою хворобою агресія вимагає виявлення хворобливих причин, що її викликають, та лікування спрямованих на них.

  Агресія супроводжує спектр різних порушень від особистісних розладів, до психотичних станів, коли агресія зумовлена ​​галюцинаціями, або маревними уявленнями.

  Тому загальних правил допомоги при агресії може бути, проте неприпустимо терпіти агресію, чи виправдовувати її. Залежно від обставин потрібно одразу звертатися за допомогою, у випадках фізичної агресії ніколи не варто соромитись спочатку звернутися за допомогою співробітників поліції.

  Сподобалася стаття? Поділіться з іншими
  Share on facebook
  Facebook
  Share on telegram
  Telegram
  Share on whatsapp
  WhatsApp
  Share on twitter
  Twitter

  {{ reviewsLength }} Review

  {{ reviewsLength }} Reviews

  {{ options.labels.newReviewButton }}
  {{ canReviewMessage }}

  Підписуйтесь на нас

  Схожі статті

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі