Виписка та амбулаторне лікування

Виписка та амбулаторне лікування

Навігація за статтею

Лікування алкогольної та наркотичної залежності – це складна тривала процедура, яка потребує індивідуального підходу та суворого виконання рекомендацій фахівців. Як правило, лікування проводиться в декілька основних етапів: невідкладна медична допомога (детоксикація), стаціонарне лікування під цілодобовим наглядом фахівців та амбулаторне лікування, що передбачає виписку зі стаціонару та продовження курсу лікування за індивідуальним графіком.

Після стаціонарного лікування в клініці та створення стійкої мотивації у хворого лікарі наркологічного центру «МЕДЛЮКС» рекомендують амбулаторну програму, що дозволяє поєднувати необхідну реабілітацію та повсякденне життя, де є місце для роботи, спілкування з рідними та близькими тощо.

Консультація Фахівця

Виписка та амбулаторне лікування

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Особливості амбулаторного лікування після виписки

Стійка наркотична та алкогольна залежність – складна фізична та психоемоційна проблема, вирішити її можна лише за тривалого систематичного лікування, як в умовах стаціонару, так і амбулаторно. Тому при переході на амбулаторний тип лікування лікарі розробляють спеціальний, зручний для пацієнта графік відвідувань профільних фахівців, у тому числі: наркологів, психологів, психотерапевтів..

У період амбулаторного лікування, пацієнт відвідує індивідуальні та групові заняття, що дозволяють підтримувати високий рівень мотивації до повного позбавлення залежності, а також попереджати можливість зриву, після повернення пацієнта у звичне для нього середовище, де є безліч спокус.

Хочете дізнатися більше подробиць про виписку та амбулаторне лікування? Зверніться до наших фахівців прямо зараз, і отримайте розгорнуту відповідь на всі питання.!

Виписка та амбулаторне лікування

Почніть Лікування Сьогодні

Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

Статті з блогу

Підписуйтесь на нас

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

    Підписуйтесь на наші соціальні мережі

    Ми на відстані телефонного дзвінка

    Консультація 24/7

    Напишіть нам у месенджер
    Підписуйтесь на наші соціальні мережі