УШОД – ультрашвидка опіоїдна детоксикація

УШОД - ультрашвидка опіоїдна детоксикація

Навігація за статтею

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД) – це найсучасніший спосіб комплексного очищення організму від залишків наркотичних речовин, а також їх похідних. Істотною перевагою даного методу є зняття фізично нестерпної для наркомана «ломки», з подальшим відновленням нормальної функції внутрішніх органів.

У процесі проведення УШОД використовується сучасне медичне обладнання, препарати та методики, що встигли довести свою ефективність на практиці. У той же час, хворий перебуває під пильним наглядом кваліфікованих лікарів-наркологів – це дозволяє безперервно спостерігати за станом організму та вносити коригування у схему детоксикації (при необхідності).

Показання до процедури та суть методу ультрашвидкої опіоїдної детоксикації.

УШОД є методом екстреної допомоги людям, які страждають від наркотичної опіоїдної залежності, у тому числі: метадону, кодеїну, героїну, дезоморфіну. Після початку процедури хворий розміщується в палаті інтенсивної терапії і занурюється в медикаментозний сон – необхідний ефект дезінтоксикації організму досягається протягом 8-10 годин.

Основою методу ультрашвидкої опіоїдної детоксикації є медикаментозний вплив на організм, що дозволяє витіснити отруйні речовини з органів ЦНС, усунувши або максимально знизивши фізіологічно нестерпний прояв абстинентного синдрому (ломки).

Консультація Нарколога

УШОД – ультрашвидка опіоїдна детоксикація

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Як відбувається процедура УШОД

Процедура ультрашвидкої опіоїдної детоксикації проводиться під суворим контролем висококваліфікованих наркологів, які відстежують мінімальні зміни фізіологічного стану пацієнта.

Хворий, що поступив у стаціонар, проходить комплексну діагностику, що дозволяє лікарям встановити ступінь наркотичного сп’яніння, а також тип прийнятих наркотиків. На підставі отриманих даних лікарі приймають рішення про проведення процедури УШОД, що здійснюється в палаті інтенсивної терапії.

Вся процедура УШОД складається із двох основних етапів:

У процесі діагностики, пацієнт здає біохімічний та клінічний аналіз крові, аналіз сечі на метаболіти, проходить електрокардіограму (ЕКГ), а також здає аналізи на наявність вірусних інфекцій. На цьому етапі спеціалістами визначається тип наркотичної речовини та проводиться лікарський консиліум, де присутні: реаніматолог, психіатр-нарколог та анестезіолог – вони приймають остаточне рішення про можливість та доцільність проведення медичної ультрашвидкої детоксикації;

Зворотний дзвінок

  • Комплекс лікувальних процедур

  Етап передбачає прямий медикаментозний вплив на організм пацієнта з метою видалення залишків опіоїдних наркотичних засобів, а також їх похідних – токсинів. Процес здійснюється під загальним наркозом, що усуває фізичні муки від «ломки».

  Вартість ультрашвидкої опіоїдної детоксикації організму

  Ціна проведення процедури ультрашвидкої детоксикації організму наркозалежного у київській наркологічній клініці визначається лікарями виходячи з кількох факторів, у тому числі від ступеня проблеми та її типу. Тому визначити точну вартість процедури можна лише після комплексної діагностики наркозалежного.

  Зіткнулися з проблемою, і вам потрібна професійна медична допомога? Зверніться до центру психологічної допомоги «Rehab», і наші спеціалісти обов’язково допоможуть!

  УШОД – ультрашвидка опіоїдна детоксикація

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети