Первинна консультація з фахівцем

Первинна консультація з фахівцем

Навігація за статтею

Первинна консультація є дуже важливим етапом швидкої та ефективної діагностики проблеми пацієнта, який страждає від наркоманії чи алкоголізму. Під час первинної консультації спеціаліст може визначити наявність захворювання, ступінь його розвитку, а також дати цінні рекомендації, які дозволять пройти якісну діагностику та ефективне лікування.

Як відбувається первинна консультація з фахівцем

Первинну консультацію в наркологічній клініці «МЕДЛЮКС» можна отримати трьома способами:

 1. Зателефонувати і розповісти нашому спеціалісту про свою проблему. Під час розмови лікарі можуть ставити навідні питання – це дозволяє більш точно визначити наявність та ступінь розвитку тієї чи іншої проблеми у пацієнта;
 2. Прийти на індивідуальний прийом до наших лікарів. Консультація проходитиме у комфортних для пацієнта умовах – наші фахівці створюють найбільш сприятливу психоемоційну атмосферу – це дає можливість пацієнту максимально точно розповісти про свою проблему, не замовчуючи важливих деталей;
 3. Залишити заявку на електронній пошті клініки. Одразу після її отримання наші представники зв’яжуться з вами і проведуть первинну консультацію.

Консультація Фахівця

Первинна консультація з фахівцем

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

У процесі консультації особлива увага приділяється вибудову довірчих взаємин між лікарем та пацієнтом. Після збору анамнезу та виявлення проблеми, спеціаліст пропонує найефективніші лікувальні програми, а також озвучує повну або попередню вартість курсу лікування (залежить від низки факторів та індивідуальних особливостей хворого).

Вже під час первинної консультації наші лікарі пояснюють близьким як правильно мотивувати хворого на усвідомлення власної проблеми з метою проходження курсу діагностики, лікування та реабілітації.

Первинна консультація з фахівцем

Почніть Лікування Сьогодні

Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

Статті з блогу

Підписуйтесь на нас

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети