Ксенонотерапія

Ксенонотерапія

Навігація за статтею
Ксенонотерапія

Ксенонотерапія – це сучасний терапевтичний метод, що застосовується в наркології для лікування наркотичної та алкогольної залежності. Він заснований на унікальних властивостях газу – ксенону, який у мінімальному обсязі міститься у повітрі, що вдихається. Однією з ключових властивостей ксенону є знижена хімічна реактивність, що не дозволяє газу вступати в хімічну реакцію при попаданні в організм – його виведення здійснюється в незмінному вигляді.

Незважаючи на те, що процедура є досить новою, вона активно застосовується у сфері лікування наркотичних залежностей та демонструє високу результативність. Однак, рішення про проведення процедури ксенонотерапії в наркологічній клініці приймається тільки лікарем, на підставі первинного огляду, клінічних симптомів та результатів аналізів.

Основні сфери застосування ксенонотерапії

Завдяки мінімальній хімічній реактивності газу процедура не має жодних протипоказань. Вона може застосовуватися для лікування широкого спектра захворювань, у тому числі невралгічних, хірургічних, психіатричних, кардіологічних та наркологічних проблем. Як показує практика, в наркології позитивний ефект досягається у 70-80% випадків (залежить від типу та ступеня розвитку залежності).

Ксенонотерапія також може застосовуватися і в інших сферах медицини, де необхідно домогтися знеболювального, стимулюючого та протективного ефекту. Зазначається, що аналгезуюча дія настає вже через кілька хвилин після початку процедури, коли через легені, ксенон починає надходити в кров. Виразність (інтенсивність) ефекту прямо залежить від концентрації газу в крові, знеболюючий ефект може починатися як легке зниження больового синдрому і закінчуватися повною анестезією.

Консультація Фахівця

Ксенонотерапія

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Застосування ксенонотерапії в наркології дозволяє стимулювати роботу внутрішніх органів і систем організму пацієнта, прискорює процес самоочищення організму, а також посилює імунітет, що критично важливо за наявності супутніх захворювань.

Унікальні можливості ксенонотерапії

Ксенонотерапія має по-справжньому унікальні властивості, що роблять процедуру не тільки популярним, але і ефективним методом впливу на організм хворого в сучасній наркології.

До унікальних можливостей ксенонотерапії відносять:

 • Стимулює захист нервових клітин та підвищує їх стійкість до стресів, а також інших несприятливих факторів. Має чітко виражені антистресові, ноотропні та нейропротекторні властивості.;
 • Забезпечує спазмолітичну та знеболювальну дію;
 • Прискорює усунення запальних процесів;
 • Проводить корекцію порушень та відновлення нормальної роботи імунної системи з паралельним підвищенням рівня опірності організму до зовнішніх подразників;
 • Каталізує синтез білка, покращуючи обмін речовин в організмі – має яскраво виражені анаболічні властивості.;
 • Забезпечує нейрогуморальний вплив – стимулює вироблення гормонів гіпофіза, що сприяє зниженню виділення нейромедіаторів болю;
 • Покращує кровопостачання внутрішніх органів та нормалізує процес кровообігу в організмі.;
 • Збільшує силу серцевих скорочень, а також нормалізує роботу міокарда серцевого м’яза.

Зворотний дзвінок

  Вже після першого сеансу ксенонотерапії чітко спостерігається видимий ефект, що дозволяє лікарям-наркологам переходити до плідної психологічної роботи з пацієнтом.

  Бажаєте дізнатися більше про процедуру ксенонотерапії чи є інші питання? Зверніться до центру психологічної допомоги Rehab прямо зараз, і вам обов’язково допоможуть!

  Ксенонотерапія

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети