Реабілітація алкозалежних у стаціонарі

Реабілітація алкозалежних у стаціонарі

Навігація за статтею

Алкогольна залежність є однією із найпоширеніших проблем в Україні. Вона викликає ряд фізіологічних та психологічних змін в організмі, що роблять із здорової та активної людини, безпорадну «істоту», що має лише одну мету – знайти та вжити чергову дозу спиртного.

Від цієї проблеми щорічно страждають сотні тисяч людей та мільйони їхніх родичів. Якщо своєчасно не вжити необхідних заходів, залежний ризикує отримати незворотні зміни, що загрожують порушенням роботи психіки та внутрішніх органів, аж до смертельного результату. Якщо ви виявили, що ваш близький часто вживає алкоголь і не може самостійно контролювати кількість випитого – зверніться до професійних наркологів, вони проведуть комплексну діагностику та допоможуть у вирішенні проблеми.

Як відбувається реабілітація алкозалежних у стаціонарі

Реабілітаційні заходи, що проводяться в стаціонарі центру психологічної допомоги «Rehab», спрямовані на роботу з психоемоційним станом конкретного пацієнта (обліком його індивідуальних психологічних та фізіологічних особливостей). Реабілітація проводиться з пацієнтами, які вже пройшли діагностичні лікувально-відновлювальні медикаментозні процедури.

Головним завданням програми реабілітації є відновлення реального сприйняття життя, корекція деструктивних поведінкових особливостей, нормалізація психологічної рівноваги та закріплення отриманого результату. У процесі реабілітації спеціалістами не використовуються медикаменти – це сприяє більш ефективній мотивації пацієнта та його усвідомленому підходу до процесу відновлення психологічного та фізіологічного здоров’я.

Консультація Нарколога

Реабілітація алкозалежних у стаціонарі

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Переваги реабілітації алкоголізму у стаціонарі клініки

Спеціальна програма реабілітації алкоголізму в стаціонарі дозволяє залежному швидко адаптуватися до нормального способу життя, в якому немає місця для психоактивних речовин, у тому числі, зловживання спиртними напоями. Головною перевагою такої реабілітації є повна відсутність медичних препаратів, що забезпечують вплив на психоемоційний стан людини.

Головною перевагою такої реабілітації є повна відсутність медичних препаратів, що забезпечують вплив на психоемоційний стан людини. Реабілітація у стаціонарі спрямована на всебічне усвідомлення пацієнтом проблеми та її згубності, стимуляцію природного стійкого бажання її усунення за рахунок виконання індивідуально підібраних методик психотерапії та програми 12 кроків.

Особливості програми реабілітації залежних від алкоголю

Реабілітація залежних від алкоголю – це тривала та об’ємна робота, в якій беруть участь: пацієнт, його родичі та профільні фахівці. У процесі застосовується два основні терапевтичні методи:

 • Метаболічна терапія – спрямована на комплексне відновлення клітин та тканин, пошкоджених внаслідок згубного впливу алкоголю та продуктів його розпаду;
 • Кінезіогенна терапія – спрямована на відновлення психоемоційного стану пацієнта. Вона передбачає виконання низки фізичних та дихальних вправ (наприклад, йога), а також застосування психологічних технік.

Зворотний дзвінок

  Комплексна психотерапія, яка включає:

  • Арт терапію – допомагає виявити внутрішній конфлікт, подолати опір до одужання, шляхом роботи з почуттями за допомогою творчості та метафоричних асоціацій;
  • Гештальт терапія – подолання та використання опорів собі на користь, формування свого майбутнього, вміння перебувати «тут і зараз» та шукати ресурси зараз;
  • Когнітивно-поведінкова терапія – робота спрямована на розумову сферу, з метою виявлення помилок поведінки, відновлення причинно-наслідкового зв’язку та набуття навички аналізу своїх дій;
  • Психоаналіз – робота з несвідомим, за допомогою методу асоціацій, опрацювання сновидінь та опрацювання глибинних психотравм;
  • Сімейна психотерапія – робота спеціалістів із сімейною системою, шляхом групових занять для близьких та спільних сімейних сесій із спеціалістом.

  Хочете позбутися згубної проблеми, чи у залежність потрапив ваш близький? Зверніться до центру психологічної допомоги «Rehab», і ми зробимо все для повернення хворого до нормального життя!

  Реабілітація алкозалежних у стаціонарі

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети