Лікувально-відновлювальна програма

Лікувально-відновлювальна програма

Навігація за статтею

Лікувально-відновлювальна програма на базі стаціонару центру психологічної допомоги «Rehab» спрямована на усунення виявлених відхилень у психоемоційній та фізіологічній сфері життя людини, а також відновлення важливих функцій організму пацієнта шляхом медикаментозного та психологічного впливу із залученням сертифікованих фахівців.

Ключовим завданням лікувально-відновлювальної процедури є визначення та усунення першопричини проблеми, відновлення рівноваги нейромедіаторів, а також індивідуальне навчання пацієнта ефективним способам відновлення та підтримки власного психологічного балансу.

Програма, що проводиться у стаціонарі нашого наркологічного центру та розрахована на пацієнтів, які мають тривалу стійку залежність та мінімальний рівень мотивації, що супроводжується різними ускладненнями та захворюваннями.

Основні етапи лікувально-відновлювальної програми

До програми входить 6 основних блоків лікування, після проходження яких залежний має реальний шанс повернутися до нормального життя, де немає місця наркотикам та алкоголю:

 1. Розширена діагностика пацієнта
У процесі, фахівці проводять оцінку загального психологічного та фізіологічного стану хворого, за результатами якої розробляється схема лікування. До основних методів діагностики відносять: УЗД внутрішніх органів, клінічні аналізи, комплексну консультацію з психологом, кардіоскринінг, а також ДНК-тест, що визначає індивідуальну реакцію організму на застосовувані медпрепарати, а також на наявність типу порушення нейромедіанного обміну.;
 1. Розробка індивідуального плану лікування

Збирається консиліум лікарів, де розглядаються отримані дані від проведеної діагностики пацієнта. У консиліумі беруть участь: невролог, психіатр, нарколог, кардіолог, генетик та психолог. Розроблений план лікування враховує індивідуальні особливості організму конкретного пацієнта, що суттєво підвищує швидкість та ефективність відновлення залежного;

Консультація Нарколога

Лікувально-відновлювальна програма

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

 1. Детоксикація

Проводиться медична детоксикація організму від наркотиків, що дозволяє повністю очистити організм наркомана від залишків наркотичних засобів, а також продуктів їхнього розпаду. Процедура є комплексною і складається з: інфузійної та метаболічної терапії, що передбачає використання: мінералів, вітамінів, ноотропів, замінних/незамінних амінокислот, нормотиміків, гепатопротекторів (для захисту печінки), вегетостабілізаторів (для захисту серцево-судинної системи).

 1. Нормалізація нейромедіанної рівноваги

Використовується медикаментозний та психологічний вплив на залежного, що дозволяє відновити нормальний фізіологічний та психологічний стан людини, повертається душевний комфорт. Етап передбачає застосування: дієтотерапії, метаболічної та кінезіогенної терапії;

 1. Нормалізація функцій та систем організму
Проводиться широкий спектр процедур, що дозволяє повернути в норму загальний стан організму та всіх внутрішніх органів.
 1. Комплексна психотерапевтична робота з пацієнтомм

Завершальний етап лікувально-відновлювальної програми спрямований на зміцнення мотивації та закладення основ нормалізації життя в соціумі, де немає наркотиків та алкоголю. На цьому етапі проводиться тісна робота психологів, психотерапевтів, використовується програма «12 кроків», сімейна та тілесно-орієнтована психотерапія, а також проводяться заняття у групах самоаналізу та самодопомоги.

Лікувально-відновлювальна програма

Почніть Лікування Сьогодні

Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

Статті з блогу

Підписуйтесь на нас

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети