Виведення із запою в стаціонарі

Виведення із запою в стаціонарі

Навігація за статтею

Запій – це важкий фізіологічний та психічний стан організму. Пацієнт, який перебуває в запої, вимагає невідкладної медичної допомоги, і ця допомога надається набагато ефективніше в стаціонарі, ніж альтернативна допотога в домашніх умовах.

Виведення із запою в стаціонарі має низку незаперечних переваг, що дозволяють максимально дбайливо вийти з тяжкого стану, відновивши нормальну роботу органів та систем організму. У стаціонарі комплекс процедур не обмежується тимчасовими рамками, набором препаратів і медичним обладнанням – пацієнт знаходиться під постійним наглядом профільних фахівців, які в будь-який момент можуть провести швидку корекцію схеми лікування і вжити необхідних екстрених заходів.

Етапи виведення із запою у стаціонарі клініки

Для того, щоб вивести хворого із запою в стаціонарі, використовуються три основні етапи, що передбачають: виведення з організму залишків алкоголю та продуктів його розпаду, використання медикаментів для нормалізації психічного стану, а також відновлення роботи органів та систем:

 • Детоксикація від алкоголю – перший етап виведення, що передбачає комплексний вплив на організм препаратами, що забезпечують виведення залишків алкоголю та шкідливих продуктів його розпад;
 • Прийом медикаментів — дозволяє відновити нормальну роботу психіки: усунути синдром тривожності і повернути нормальний сон. Цей етап є короткочасним;
 • Відновлення функції внутрішніх органів та систем організму — передбачає прийом препаратів, які надають позитивний вплив на: нирки, серце, печінка, шлунок тощо.

Консультація Нарколога

Виведення із запою в стаціонарі

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Після того, як усі етапи стаціонарного лікування алкоголізму були успішно виконані лікарем-наркологом, на підставі проведених аналізів та поточного психологічного стану пацієнта, призначається персональна програма реабілітації, спрямована на створення та зміцнення мотивації для успішної боротьби із згубною залежністю.

Як показує практика, більше 80% пацієнтів, які дотримуються лікарських призначень і рекомендацій, позбавляються алкоголізму і досягають повної ремісії.

Переваги виведення із запою в стаціонарі

Основною перевагою виведення пацієнта із запою в стаціонарі є можливість комплексного підходу із застосуванням спеціалізованого обладнання та залучення команди профільних фахівців, які здійснюють процедуру та спостереження протягом усього періоду лікування.

У стаціонарі клініки, всі пацієнти, що надходять, проходять повноцінне обстеження, що дозволяє об’єктивно оцінити фізіологічний та психологічний стан хворого, а також підібрати оптимальний перелік процедур для якнайшвидшої нормалізації функції органів та систем.

Ключові переваги стаціонарного виведення із запою:

 • Наявність необхідного обладнання та препаратів для проведення високоточної діагностики та якісного лікування;
 • Можливість швидко коригувати дії залежно від поточного стану організму, знижуючи ймовірність виникнення ускладнень;
 • Комплексний контроль за станом пацієнта на весь період проведення процедур;
 • Виконання запланованих маніпуляцій у відповідних асептичних умовах, що виключають ризик зараження та сепсису;
 • Можливість негайного залучення інших фахівців щодо лікарського консиліуму.

Виведення із запою в стаціонарі, період реабілітації

Пройшовши процедуру лікування в клініці, пацієнту потрібна стаціонарна або амбулаторна реабілітація алкозалежності, , що мінімізує ризик «зриву». У більшості випадків курс реабілітації дозволяє хворому продовжувати жити нормальним життям: відвідувати роботу, зустрічатися з друзями, прогулюватися вечорами тощо.

Реабілітація проводиться у стінах клініки за зручним для пацієнта графіком. Вона спрямована на корекцію деструктивного мислення та поведінки. У процесі усуваються негативні риси: надмірна агресія, тривожність та імпульсивність. Відбувається усвідомлення всієї згубності проблеми та забезпечується стійка мотивація до повного та безповоротного вирішення проблеми алкогольної залежності.

До процесу реабілітації підключаються родичі, фахівці проводять індивідуальні консультації та загальні лекції, що дозволяють зрозуміти, як необхідно поводитися з близькою людиною в період її лікування.

Зворотний дзвінок

  Виведення із запою в наркологічній клініці – це професіоналізм, висока якість сервісу та комфортні умови для пацієнта, що дозволяє хворому отримати якісну допомогу, вийти з критичного стану та стати на шлях повного позбавлення згубної проблеми!

  Виведення із запою в стаціонарі

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети