Реабілітація алкозалежних амбулаторно

Реабілітація алкозалежних амбулаторно

Навігація за статтею

Пацієнт, який пройшов стаціонарне лікування від алкоголізму, отримує хороший шанс на відновлення нормального життя, де немає залежності від спиртних напоїв, є хороша робота та комфортні для спілкування люди. Проте лікування у стаціонарі може забезпечити лише виконання основного етапу комплексного лікування: позбавитися абстинентного синдрому, вивести залишки алкоголю з організму та продукти його розпаду, а також стимулює появу стійкої мотивації до подальшої реабілітації.

Реабілітація алкозалежних – це тривалий, але дуже важливий процес відновлення здорової психіки залежного. Він передбачає корекцію моделей мислення та поведінки, а також усуває чи знижує вплив деструктивних факторів, що стали першопричиною розвитку проблеми: надмірної тривоги, агресивності, імпульсивності тощо.

Як відбувається процес ресоціалізації

Ресоціалізація, залежних від алкоголізму в амбулаторних умовах, дозволяє пройти повноцінне лікування без відриву від основної діяльності. Пацієнт може вести звичне життя: відвідувати роботу, навчання, спілкуватися з друзями та знайомими, ходити до магазинів тощо. Єдиною умовою є суворе дотримання рекомендацій фахівців та регулярне відвідування центру (за заздалегідь розробленим графіком).

Завдяки тому, що пацієнт перебуває під постійним наглядом профільних фахівців – він може будь-якої миті отримати розгорнуту консультацію, розповісти, які проблеми його непокоять. Завдяки підтримці, набагато простіше долати труднощі, що виникають, на шляху до повного одужання – при амбулаторному лікуванні алкоголізму на завершальному етапі соціальної адаптації, ризик зриву істотно знижується.

Консультація Нарколога

Реабілітація алкозалежних амбулаторно

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок ні до чого не зобов’язує!

Висока ефективність програми реабілітації забезпечується використанням методів відновлення нейромедіанного обміну. Для цих цілей лікарі використовують метаболічну та кінезіогенну терапію:

 • Метаболічна терапія – передбачає прийом спеціальних препаратів, що містять набір корисних для організму речовин, що забезпечують збалансований обмін речовин: мікроелементи, амінокислоти, вітаміни;
 • Кінезіогенна терапія – передбачає виконання низки психофізичних та дихальних вправ, спрямованих на набуття пацієнтом здатності концентрувати увагу, стає цілеспрямованим та забезпечувати ефективний контроль над своїми бажаннями.

Психотерапевтичні заняття у процесі соціальної адаптації

При ресоціалізації пацієнтів, які страждають на алкоголізм, фахівці центру психологічної допомоги «Rehab» застосовують прогресивні психотерапевтичні методики, спрямовані на формування здорової поведінкової моделі мислення, що дозволяє позбутися згубної залежності і повернуться до нормального здорового життя.

Психотерапевтичні методики амбулаторної реабілітації (ресоціалізації) включають:

 • Терапевтичні заняття у групах – проводяться у комфортних умовах;
 • Індивідуальна та групова робота із родичами пацієнта – проводяться персональні консультації та загальні лекції, що дозволяють навчити родичів правильному спілкуванню з пацієнтом, який перебуває на амбулаторному лікуванні;
 • Групові заняття з самодопомоги та самоаналізу;
 • Відвідування персональних консультацій професійних психологів.

Зіткнулися з проблемою алкоголізму, чи потребуєте професійного лікування, чи залежність виникла у вашого близького? Запишіться на консультацію до фахівців центру психологічної допомоги «Rehab», і ми зробимо все для вирішення вашої проблеми!

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети