Генетичний аналіз

Генетичний аналіз

Навігація за статтею

Генетичний аналіз – це високоефективний метод дослідження, що дозволяє оцінити індивідуальну реакцію пацієнта на конкретний медикамент, визначити генетичну схильність до того чи іншого спадкового захворювання, встановити спорідненість тощо.

Більшість людей вважає, що процедура спричиняє великі матеріальні витрати і займає тривалий час – це далеко не так! Сьогодні генетичні дослідження організму стоять в одному ряду з іншими видами лабораторної діагностики, займають нетривалий час та забезпечують високий рівень достовірності результату. Ця процедура призначається повсюдно, дозволяє забезпечити ефективне лікування широкого спектра залежностей та інших захворювань.

Консультація Спеціаліста

Генетичний аналіз
Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Генетичний аналіз крові

Персональний підхід до кожного пацієнта – це головний принцип нашого центру. Для максимально якісної діагностики та підвищення ефективності лікування конкретними препаратами ми пропонуємо здати генетичний аналіз, який покаже, який спосіб лікування того чи іншого захворювання буде максимально ефективним. Вчасно проведений аналіз ДНК дозволяє нашим лікарям:
 • Визначити стан нейромедіанного балансу в організмі пацієнта – його порушення є сприятливим фактором до появи наркотичної та алкогольної залежності. Молекулярно-генетичне дослідження для пацієнтів, які страждають на різні типи залежностей, рекомендовано Міністерством охорони здоров’я України;
 • Знайти ті чи інші ускладнення, визначити поточний резерв внутрішніх органів, що ослабли внаслідок хронічного чи одномоментного токсичного впливу: центральної нервової системи, серцево-судинної системи, підшлункової залози, печінки тощо.;
 • Визначити персональну реакцію організму хворого на конкретний препарат – це дозволяє виключити алергічну реакцію на медикамент під час процедури, а також вибрати оптимальні лікарські засоби, які можуть забезпечити максимальну ефективність лікування.
Процедура проводиться лише в умовах стаціонару – це дає змогу отримати максимально точний результат у мінімальний термін. Лікар проводить забір крові у пацієнта та передає її до лабораторії, де підготовлені фахівці, на сучасному лабораторному устаткуванні, проводять облік результатів. Залежно від типу, методу та мети аналізу терміни проведення можуть відрізнятися, тому їх варто обговорювати з лікарем в індивідуальному порядку.

Зворотний дзвінок

  Генетичний аналіз ДНК – ціна в Україні.

  Вартість проведення дослідження в Україні може суттєво відрізнятись. Насамперед ціна залежить від обраного лікарями методу, наприклад, дослідження на генетичні захворювання або на індивідуальну реакцію організму до конкретного медичного препарату, що використовується під час лікування.

  Усі маніпуляції повинен проводити лише висококваліфікований фахівець у суворій відповідності до схеми відбору крові та проведення аналізу – це дозволить забезпечити максимальну точність результату, що критично важливо для проведення подальшого лікування.

  Потрібно провести аналіз ДНК чи хочете отримати розгорнуту консультацію від профільного фахівця? Зверніться до нашого центру психологічної допомоги «Rehab» прямо зараз, і наші фахівці допоможуть у вирішенні вашої проблеми!

  Генетичний аналіз

  Почніть Лікування Сьогодні

  Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

  Статті з блогу

  Підписуйтесь на нас

  Контакти

  м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
  Консультація 24/7

   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Ми на відстані телефонного дзвінка

   Консультація 24/7

   Напишіть нам у месенджер
   Підписуйтесь на наші соціальні мережі

   Контакты

   м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
   Консультация 24/7

    Подписывайтесь на наши соц сети