Госпіталізація

Госпіталізація

Навігація за статтею

Госпіталізація до стаціонару наркологічної клініки – це необхідний захід, що дозволяє забезпечити цілодобове спостереження за станом хворого, а також вживати невідкладних медичних заходів у відповідність до поточного стану психічного та фізичного здоров’я пацієнта.

Завдяки своєчасній госпіталізації лікарі можуть запобігти розвитку широкого спектру важких наслідків для здоров’я та життя хворого, що критично важливо для подальшої нормалізації життя в соціальному середовищі.

Хто приймає рішення про госпіталізацію

Рішення про необхідність госпіталізації до наркологічної клініки «МЕДЛЮКС» приймає лікар-нарколог, на підставі даних попереднього огляду, клінічних симптомів та результатів аналізів.

Госпіталізація може бути трьох основних видів:

 • Екстрена – проводиться бригадою швидкої допомоги, для надання екстреної та невідкладної допомоги, наприклад, для проведення детоксикації, що дозволяє в мінімальний час, вивести з організму алкоголь, наркотики та токсичні продукти їхнього розпаду;
 • Планова – проводиться з урахуванням даних первинного огляду та результатів клінічних аналізів. Вона також може здійснюватися шляхом переведення пацієнта з інших профільних медичних закладів: наркологічних клінік та державних лікарень;
 • Госпіталізація при самостійному зверненні пацієнта або його близьких, у зв’язку з різким погіршенням психічного та фізичного стану.

Консультація Фахівця

Госпіталізація

Первинна консультація займе лише 5-10 хвилин. Дзвінок нічого не зобов’язує!

Завдяки госпіталізації лікарі отримують можливість проведення якісної діагностики та лікування під цілодобовим наглядом фахівців – це особливо актуально для пацієнтів, які страждають від стійких форм алкогольної та наркотичної залежності.

Залишилися питання чи потрібна допомога? Зверніться до центру психологічної допомоги «Rehab» і отримайте розгорнуту консультацію від профільних фахівців!

Госпіталізація

Почніть Лікування Сьогодні

Центр психологічної допомоги "Rehab" функціонує на базі акредитованої МОЗ України Психіатричної та Наркологічної клініки "МЕДЛЮКС"

Статті з блогу

Підписуйтесь на нас

Контакти

м. Теремки, Новосілки, вул. Либідська, 2
Консультація 24/7

  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Ми на відстані телефонного дзвінка

  Консультація 24/7

  Напишіть нам у месенджер
  Підписуйтесь на наші соціальні мережі

  Контакты

  м. Теремки, Новосёлки, ул. Лыбедская, 2
  Консультация 24/7

   Подписывайтесь на наши соц сети